A Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium

2018/2019-es tanévre megválasztott SZMK képviselői

 

OsztályKépviselő nevee-mail címe
1.aHudomel Zsófiazsofiahudomel@gmail.com
1.aNacsa Andreaandrea.nacsa@gmail.com
1.bSzigethi Zsófiaszigethi.zsofia@gmail.com
1.bSin Bettinabettina.baka@gmail.com
2.aKohanecz Gyöngyikgyfr1975@gmail.com
2.aHorváth Zitahziti75@gmail.com
2.bSzakolczay Máriamariaszakolczay@gmail.com
3.aCzernák Antóniaantoniaczernak@yahoo.com
3.aJánossy Krisztina4citigirl@gmail.com
3.bTóth-Valent Viktóriatothvalent.viktoria@gmail.com
3.bB. Nagy-Tirla Helgaworrynike@gmail.com
4.aSilye Júliasilyejulia@gmail.com
4.aLeib Csillacsilla.leib@gmail.com
4.bdr. Papp Zsófiadrpappzsofia@gmail.com
4.bSótonyi Péterpeter@sotonyi.com
5.aKerényi Rékareka.kerenyi@gmail.com
5.aZávodszky Dórazdora@me.com
5.bMartonné dr. Gulyás Fruzsinadrgulyasfruzsina@t-online.hu
5.bSarkadi-Marton Renátaqweruio000@gmail.com
6.aVarga Enikőenikvarga@gmail.com
6.aCsefkóné Végh Mónikacsvmonika@freemail.hu
6.bGaram Bélánégarambelane@t-online.hu
6.bGaram Ildikóigaram.ig@gmail.com
7.aZávodszky Dórazavodszkydora@yahoo.com
7.aKerényi Rékareka.kerenyi@gmail.com
7.bHankó Mariannahankomarianna@gmail.com
7.bPintér Mónikap.moncsi76@freemail.hu
8.aSzabó Évaszaboevi.paty@freemail.hu
8.aGaál Tímeamecoly@yahoo.com
9.aAkacs Beátabiobea0605@gmail.com
9.aBordás Ágnesbordas.agnes613@gmail.com
9.bWeinhardt Renátaweinhardt.renata@icloud.com
9.bFábos Ildikóildiko.fabos@gmail.com
9.nyVárday Dorottyavardayd@chello.hu
9.nyZsigmond Dóradora.zsigmond@gmail.com
9.cMolnár Marcellmarcell.molnar@lifeplusz.hu
9.cSzabóné Káplár Máriaszkmkft@gmail.com
10.aAugusztini Ildikókissildiko.hu@gmail.com
10.aGolyánné Dopita É. Juditdopi@freemail.hu
10.aVincze Krisztinavinkrisz@gmail.com
10.bIgaz Orsolyaorsiigaz@gmail.com
10.cBelle Krisztinabellekrisztina@yahoo.com
10.cPataky Györgyi gyorgyi.pataky@gmail.com
11.aSzabó Hajnalkahajnal0623@freemail.hu
11.aAuguszt-Arató Augusztalangusztareggelire@gmail.com
11.bVadász Gabriellavadaszgabriella12@gmail.com
11.bSzekeres Nikolettanszekeres@gmail.com
11.cGáspár Éva Juditgaspareva02@gmail.com
11.cCsatóné Várkonyi Hajnalkahajni.csato@t-online.hu
12.aNagyné Kéri Márta Saroltaagragent@gyumolcsliget.hu
12.aCsiki Csillacsiki.csilla.antonia@gmail.com
12.bBoros Péterpeterborosnet@gmail.com
12.bKátainé Vörös Krisztinakiki6707@gmail.com
12.cVáraljai Alexandraszaszandra@gmail.com
12.cZsigmond Dóradora.zsigmond@gmail.com
Naptár
2018. december
h k s c p s v
« nov    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31