A Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium

2017/2018-as tanévre megválasztott SZMK képviselői

 

OsztályKépviselő nevee-mail címe
1.aKohanecz Gyöngyikgyfr1975@gmail.com
1.aHorváth Zitahziti75@gmail.com
1.bSzakolczay Máriamariaszakolczay@gmail.com
2.aKacziba Mártakaczibamarta@hotmail.com
2.aJánossy Krisztina4citigirl@gmail.com
2.bGrassely Mónikamonika.grassely@bcdtravel.hu
2.bTibenszky Mónikamonilisa@felelosszulokiskolaja.hu
3.aSilye Júliasilyejulia@gmail.com
3.aBasa Mónikabasamonika@hotmail.com
3.bdr. Papp Zsófiadrpappzsofia@gmail.com
3.bSótonyi Péterpeter@sotonyi.com
4.aVajda-Kerényi Rékareka.kerenyi@gmail.com
4.aZávodszky Dórazavodszkydora@yahoo.com
4.aMatula Tündematula.tundi@gmail.com
4.bMartonné dr. Gulyás Fruzsinadrgulyasfruzsina@t-online.hu
4.bSóskuti-Fülöp Renátafulop.renata@icloud.com
5.aVarga Enikőenikvarga@gmail.com
5.aCsefkóné Végh Mónikacsvmonika@freemail.hu
5.bGaram Bélánégarambelane@t-online.hu
5.bSzálkai Hajnalkaszalkaihajnalka@gmail.com
6.aZávodszky Dórazavodszkydora@yahoo.com
6.aGerzsényi-Bíró Virág Évagbvirag@gmail.com
6.bHankó Mariannahankomarianna@gmail.com
6.bFábos Ildikóildiko.fabos@freemail.hu
7.aSzabó Évaszaboevi.paty@freemail.hu
7.aGaál Tímeamecoly@yahoo.com
8.aFábos Ildikóildiko.fabos@freemail.hu
8.aGémes Gabriellagabriella.gemes@gmail.com
8.bIványi Tünde Piroskaszabtunde@yahoo.com
8.bPajor Barbara Gabriellabarbarapajor39@gmail.com
9.aAugusztini Ildikókissildiko.hu@gmail.com
9.aGolyánné Dopita É. Juditdopi@freemail.hu
9.aVincze Krisztinavinkrisz@gmail.com
9.bBíró Editzsozsosoma@gmail.com
9.bIgaz Orsolyaorsiigaz@gmail.com
9.nyMolnár Marcellmmarcell1975@gmail.com
9.nySzabóné Káplár Máriaszkmkft@gmail.com
9.cHornicz Renátareni.hornicz33@gmail.com
9.cPataky Györgyigyorgyi.pataky@gmail.com
10.aSzabó Hajnalkahajnal0623@freemail.hu
10.aAuguszt-Arató Augusztalangusztareggelire@gmail.com
10.bVadász Gabriellavadaszgabriella12@gmail.com
10.bSzekeres Nikolettanszekeres@gmail.com
10.cDr. Vanó Renátavanoreni@freemail.hu
10.cCsatóné Várkonyi Hajnalkahajni.csato@t-online.hu
11.aNagyné Kéri Márta Saroltaagragent@gyumolcsliget.hu
11.aCsiki Csillacsiki.csilla.antonia@gmail.com
11.bBindics Juditbindics.j@gmail.com
11.bKátainé Vörös Krisztinakiki6707@gmail.com
11.cZsigmond Dóradora.zsigmond@gmail.com
11.cVáraljai Alexandraszaszandra@gmail.com
12.aDr. Farkas Brigittafarkas.brigitta@yahoo.com
12.aWittinger Zsuzsannazsuzsanna.v@gmail.com
12.bSzáraz Ágnesszaraz.agnes33@gmail.com
12.cPickné Tordai Ágnestordai.agi@gmail.com
12.cSzikora Ágnesaszikora@tiphaz.hu
Naptár
2018. október
h k s c p s v
« Sze    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031