A Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium

2020/2021-as tanévre megválasztott SZMK képviselői

 

OsztályKépviselő nevee-mail címe
1.aBálint Zsuzsannabalintzsuzsibo@gmail.com
1.aEntz-Viszlai Szandraszandra.viszlai@gmail.com
1.aBalázs Eszteralinka.eszter.balazs@gmail.com
1.bVégvári Zsófiavegvari.zsofia@gmail.com
1.bPatai Nikolettnikolettpatai@gmail.com
2.aPletserné Dr. Jung Andreajungandi@hotmail.com
2.aSzabó Évaszaboevi.paty@freemail.hu
2.bDr. Papp Zsófiadrpappzsofia@gmail.com
2.bDr. Boskovitz Beátadr.beata.boskovitz@gmail.com
3.aHudomel Zsófiazsofiahudomel@gmail.com
3.aNacsa Andreaandrea.nacsa@gmail.com
3.bKármán Gyöngyigyongyi.karman@gmail.com
3.bBaka Bettinabettina.baka@gmail.com
4.aKohanecz Gyöngyikgyfr1975@gmail.com
4.aHorváth Zitahziti75@gmail.com
4.bSzakolczay Máriamariaszakolczay@gmail.com
4.bYilmaz Beátayilmaz.bea@optimumline.hu
5.aOrvos Péterné Szeremi Juditorvos.szeremi.judit@gmail.com
5.aJánossy Krisztina4citigirl@gmail.com
5.bTóth-Valent Viktóriatothvalent.viktoria@gmail.com
5.bTibenszky Mónika Alízmonilisa@felelosszulokiskolaja.hu
6.aBalthazár Zsófiazsbalthazar@yahoo.com
6.aElekes Dóraelekesdora@gmail.com
6.bdr. Papp Zsófiadrpappzsofia@gmail.com
6.bSótonyi Péterpeter@sotonyi.com
7.aKerényi Rékareka.kerenyi@gmail.com
7.aMatula Tündematula.tundi@gmail.com
7.bMartonné dr. Gulyás Fruzsinadrgulyasfruzsina@t-online.hu
7.bSarkadi-Marton Renátaqweruio000@gmail.com
8.aWoynárovichné Kárpáti Ágnesagnes.karwoy@gmail.com
8.aCsefkóné Végh Mónikacsvmonika@freemail.hu
8.bNagy Gabriellangabriella0909@gmail.com
8.bPletserné Dr. Jung Andreajungandi@hotmail.com
OsztályKépviselő nevee-mail címe
9.aKerényi Rékareka.kerenyi@gmail.com
9.aKovács Erikaeria.kovacs@gmail.com
9.bFaur Anettnetti.faur@gmail.com
9.bHankó Mariannahankomarianna@gmail.com
9.nyDr. Lipp Veronikalippvera@gmail.com
9.nyAuguszt-Arató Augusztalangusztareggelire@gmail.com
9.cKurán Paulapaula.kuran@gmail.com
10.aSzabó Évaszaboevi.paty@freemail.hu
10.aMonek Zsuzsannamonek.zsuzsanna@gmail.com
10.bÁrki Katalinkatalinarki@gmail.com
10.cVárday Dorottyavardayd@chello.hu
10.cZsigmond Dóradora.zsigmond@gmail.com
11.aAkacs Beátabiobea0605@gmail.com
11.aBordás Ágnesbordas.agnes613@gmail.com
11.bWeinhardt Renátaweinhardt.renata@icloud.com
11.bFábos Ildikóildiko.fabos@gmail.com
11.cMolnár Marcellmarcell.molnar@lifeplusz.hu
11.cSzabóné Káplár Máriaszkmkft@gmail.com
12.aGolyánné Dopita É. Juditdopitaj@nvsz.hu
12.aVincze Krisztinavinkrisz@gmail.com
12.bSyposs Juditjudit.syposs@gmail.com
12.cBelle Krisztinabellekrisztina@yahoo.com
12.cPataky Györgyi gyorgyi.pataky@gmail.com