A Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium

2019/2020-as tanévre megválasztott SZMK képviselői

 

OsztályKépviselő nevee-mail címe
1.aPletserné Dr. Jung Andreajungandi@hotmail.com
1.aSzabó Évaszaboevi.paty@freemail.hu
1.bPapp Orsolyasolya.papp@gmail.com
1.bCsászár Viktóriacsaszar.v@gmail.com
2.aHudomel Zsófiazsofiahudomel@gmail.com
2.aNacsa Andreaandrea.nacsa@gmail.com
2.bSzigethi Zsófiaszigethi.zsofia@gmail.com
2.bBaka Bettinabettina.baka@gmail.com
3.aKohanecz Gyöngyikgyfr1975@gmail.com
3.aHorváth Zitahziti75@gmail.com
3.bSzakolczay Máriamariaszakolczay@gmail.com
3.bYilmaz Beátayilmaz.bea@optimumline.hu
4.aKacziba Mártakaczibamarta@hotmail.com
4.aJánossy Krisztina4citigirl@gmail.com
4.bTóth-Valent Viktóriatothvalent.viktoria@gmail.com
4.bB. Nagy-Tirla Helgaworrynike@gmail.com
5.aBalthazár Zsófiazsbalthazar@yahoo.com
5.aElekes Dóraelekesdora@gmail.com
5.bdr. Papp Zsófiadrpappzsofia@gmail.com
5.bSótonyi Péterpeter@sotonyi.com
6.aKerényi Rékareka.kerenyi@gmail.com
6.aMatula Tündematula.tundi@gmail.com
6.bMartonné dr. Gulyás Fruzsinadrgulyasfruzsina@t-online.hu
6.bSarkadi-Marton Renátaqweruio000@gmail.com
7.aTóth Beatrixbeatrix500@gmail.com
7.aCsefkóné Végh Mónikacsvmonika@freemail.hu
7.bNagy Gabriellangabriella0909@gmail.com
7.bPletserné Dr. Jung Andreajungandi@hotmail.com
8.aZávodszky Dórazavodszkydora@yahoo.com
8.aKerényi Rékareka.kerenyi@gmail.com
8.bHankó Mariannahankomarianna@gmail.com
8.bPintér Mónikap.moncsi76@freemail.hu
9.aSzabó Évaszaboevi.paty@freemail.hu
9.aMonek Zsuzsannazsuzsa.monek@gmail.com
9.bÁrki Katalinkatalinarki@gmail.com
9.nyKovács Paulapaula.kuran@gmail.com
9.cVárday Dorottyavardayd@chello.hu
9.cZsigmond Dóradora.zsigmond@gmail.com
10.aAkacs Beátabiobea0605@gmail.com
10.aBordás Ágnesbordas.agnes613@gmail.com
10.bWeinhardt Renátaweinhardt.renata@icloud.com
10.bFábos Ildikóildiko.fabos@gmail.com
10.cMolnár Marcellmarcell.molnar@lifeplusz.hu
10.cSzabóné Káplár Máriaszkmkft@gmail.com
11.aGolyánné Dopita É. Juditdopi@freemail.hu
11.aVincze Krisztinavinkrisz@gmail.com
11.bIgaz Orsolyaorsiigaz@gmail.com
11.bMocsár Kálmánmocsar@gmail.com
11.cBelle Krisztinabellekrisztina@yahoo.com
11.cPataky Györgyi gyorgyi.pataky@gmail.com
12.aSzabó Hajnalkahajnal0623@freemail.hu
12.aAuguszt-Arató Augusztalangusztareggelire@gmail.com
12.bVadász Gabriellavadaszgabriella12@gmail.com
12.bSzekeres Nikolettanszekeres@gmail.com
12.cGáspár Éva Juditgaspareva02@gmail.com
12.cCsatóné Várkonyi Hajnalkahajni.csato@t-online.hu
Naptár
2019. december
h K s c p s v
« nov    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031