Tanár neveTantárgyaiOfő.
Patkó Lajos (Igazgató)Biológia és egészségtan, Biológia és egészségtan, Biológia és egészségtan, Biológia és egészségtan, Biológia és egészségtan, Biológia és egészségtan, Biológia-Emelt szintű ok, Biológia-Emelt szintű oktatás, Biológia-Emelt szintű oktatás, Biológia-Emelt szintű oktatás, Biológia-Emelt szintű oktatás, Biológia-Emelt szintű oktatás, Biológia-egészségtan, Biológia-egészségtan, Biológia-egészségtan, Biológia-egészségtan, Biológia-egészségtan, Differenciált foglalkozás, Differenciált foglalkozás, Differenciált foglalkozás, Differenciált foglalkozás, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Földrajz, Földrajz, Földrajz, Földrajz, Földrajz, Földrajz, Földrajz-Emelt szintű oktatás, Földrajz-Emelt szintű oktatás, Földrajz-Emelt szintű oktatás, Földrajz-Emelt szintű oktatás, Földrajz-Emelt szintű oktatás-
Antal Erzsébet (Igazgatóhelyettes)Fizika, Fizika-Emelt szintű oktatás, Matematika, Szakkör, Tanulószoba, Tehetséggondozás - Matematika-
Aszódi Judit (Igazgatóhelyettes)társadalmi és állampolgári ismeretek, társadalmi és állampolgári ismeretek, Angol nyelv, Angol nyelv, Osztályfőnöki óra, Osztályfőnöki óra, Tanulószoba, Tanulószoba, Történelem, Történelem, Történelem, Történelem-
Vitárius Balázs (Igazgatóhelyettes)Differenciált foglalkozás, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Földrajz, Földrajz, Nem szakrendszerű oktatás - Természetismeret, Nem szakrendszerű oktatás - Természetismeret, Szakkör, Szakkör, Természetismeret, Természetismeret-
Aggott-Pejkó Katalinéletvitel és gyakorlat, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Erkölcstan, Környezetismeret, Magyar irodalom, Magyar nyelv, Magyar nyelv és irodalom, Matematika, Osztályfőnöki óra, Rajz és vizuális kultúra, Szakkör, Technika, Technika és életvitel, Testnevelés és sport, Vizuális kultúra, Ének-zene, Ügyelet2.B
Antal Pétermédia, társadalmi és állampolgári ismeretek, Bevezetés a filozófiába, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Emberismeret és etika, Magyar irodalom, Magyar irodalom (dráma), Magyar nyelv, Magyar nyelv és irodalom, Magyar nyelv és irodalom (dráma), Magyar nyelv és irodalom-Emelt szintű oktatás, Mozgóképkultúra és médiaismeret, Nem szakrendszerű oktatás - Történelem, Nyilvános beszéd, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Tanulószoba, Társadalomismeret, Történelem, Történelem, Történelem és állampolgári ismeretek (hon és népismeret), Történelem és állampolgári ismeretek (hon és népismeret), Történelem-Emelt szintű oktatás, Ügyelet-
Sipos SzilviaEgyéni vagy csoportos foglalkozás, Szakkör-
Könyvtáros
Bali Dorottya SáraDifferenciált foglalkozás, Német nyelv, Német nyelv-Emelt szintű oktatás, Spanyol nyelv, Szakkör, Tanulószoba-
Balogné Fodor JuditAngol nyelv, Német nyelv, Német nyelv-Emelt szintű oktatás-
Kissné Takács SzilviaÜgyintéző-
Kovács IldikóÜgyintéző-
Balthesné Udvaros RitaFrancia nyelv, Francia nyelv-Emelt szintű oktatás, Tanulószoba-
Bárány MártaDifferenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Informatika, Informatika-Emelt szintű oktatás, Osztályfőnöki óra, Szakkör13.D
Bartha Zoltánnééletvitel és gyakorlat, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Erkölcstan, Környezetismeret, Magyar nyelv, Magyar nyelv és irodalom, Matematika, Napközi foglalkozás, Osztályfőnöki óra, Rajz és vizuális kultúra, Szakkör, Technika, Technika és életvitel, Testnevelés és sport, Vizuális kultúra, Ének-zene, Ügyelet3.B
Berkó GyörgyEgyéni vagy csoportos foglalkozás, Fizika, Fizika-Emelt szintű oktatás, Szakkör, Ügyelet-
Both AdriennErkölcstan-
Börcsökné Gál VeronikaDifferenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Napközi foglalkozás, Szakkör, Ügyelet-
Csaba Sándor LászlóDifferenciált foglalkozás, Napközi foglalkozás-
Csák GabriellaDifferenciált foglalkozás, Német nyelv, Német nyelv-Emelt szintű oktatás, Szakkör-
Csanády SzilviaAngol nyelv, Angol nyelv C, Angol nyelv-Emelt szintű oktatás, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Tanulószoba, Ügyelet13.C
Czeczei JózsefDifferenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Fizika, Fizika-Emelt szintű oktatás, Informatika, Matematika, Matematika-Emelt szintű oktatás, Napközi foglalkozás, Szakkör, Tanulószoba, Tehetséggondozás - Matematika-
Domján-Bajnai BernadettSport, Testnevelés és sport, Testnevelés és sport (tánc), Tömegsport-
Erdélyi KatalinEgyéni vagy csoportos foglalkozás, Német nyelv, Német nyelv-Emelt szintű oktatás, Szakkör-
Fekete MónikaAngol nyelv, Angol nyelv-Emelt szintű oktatás, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Szakkör-
Ferenczi Emesemédia, társadalmi és állampolgári ismeretek, Bevezetés a filozófiába, Differenciált foglalkozás, Dráma és tánc, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Hon- és népismeret, Magyar irodalom, Magyar irodalom (dráma), Magyar nyelv, Magyar nyelv és irodalom, Magyar nyelv és irodalom (dráma), Mozgóképkultúra és médiaismeret, Nem szakrendszerű oktatás - Magyar nyelv és irodalom (dráma), Nyilvános beszéd, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Történelem, Történelem, Történelem és állampolgári ismeretek (hon és népismeret), Történelem-Emelt szintű oktatás, Ügyelet6.A
Gendurné Balogh KatalinDifferenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Erkölcstan, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Ének-zene, Énekkar, Ügyelet10.C
Gergely CsillaDifferenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Informatika, Matematika, Matematika-Emelt szintű oktatás, Nem szakrendszerű oktatás - Matematika, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Tehetséggondozás - Matematika, Ügyelet11.B
Gilyánné Szabó JúliaAlkalmazott közgazdaságtan, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Elméleti közgazdaságtan, Információkezelés, Német nyelv, Szakkör, Vállalkozási alapismeretek-
Gyurkóné Kovács BeatrixDifferenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Környezetismeret, Magyar irodalom, Magyar nyelv, Magyar nyelv és irodalom, Magyar nyelv és irodalom, Matematika, Osztályfőnöki óra, Rajz és vizuális kultúra, Szakkör, Technika és életvitel, Testnevelés és sport, Ének-zene, Ügyelet4.A
Halmai TiborEgyéni vagy csoportos foglalkozás, Sport, Szakkör, Testnevelés és sport, Testnevelés és sport (tánc), Tömegsport-
Hegyi László MártonBiológia és egészségtan, Biológia-Emelt szintű oktatás, Biológia-egészségtan, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Kémia, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Tehetséggondozás - Biológia, Ügyelet10.B
Hoffer Anettéletvitel és gyakorlat, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Erkölcstan, Környezetismeret, Magyar nyelv, Magyar nyelv és irodalom, Matematika, Napközi foglalkozás, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Technika, Testnevelés és sport, Vizuális kultúra, Ének-zene, Ügyelet1.B
Holló-Szabó FerencDifferenciált foglalkozás, Matematika, Szakkör-
Hutvágnerné Mesterházy ÁgnesAngol nyelv, Angol nyelv-Emelt szintű oktatás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Ügyelet9.NY
Imrőné Kemény GabriellaDifferenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Fizika, Informatika, Informatika-Emelt szintű oktatás, Matematika, Matematika-Emelt szintű oktatás, Nem szakrendszerű oktatás - Matematika, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Ügyelet11.A
Iván ÁgnesDifferenciált foglalkozás, Dráma és tánc, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Francia nyelv, Francia nyelv-Emelt szintű oktatás, Szakkör-
Janzsó Krisztinaéletvitel és gyakorlat, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Erkölcstan, Környezetismeret, Magyar irodalom, Magyar nyelv, Magyar nyelv és irodalom, Matematika, Osztályfőnöki óra, Rajz és vizuális kultúra, Szakkör, Technika, Technika és életvitel, Testnevelés és sport, Vizuális kultúra, Ének-zene, Ügyelet1.A
Járomi RitaAngol nyelv, Angol nyelv-Emelt szintű oktatás, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Szakkör-
Jenei ZoltánTestnevelés és sport, Testnevelés és sport (tánc), Testnevelés-Emelt szintű oktatás, Tömegsport-
Juhász AndreaBiológia és egészségtan, Biológia-Emelt szintű oktatás, Biológia-egészségtan, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Kémia, Kémia-Emelt szintű oktatás, Nem szakrendszerű oktatás - Természetismeret, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Tehetséggondozás - Biológia, Tehetséggondozás - Kémia, Természetismeret8.A
Juhász IldikóDifferenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Napközi foglalkozás, Szakkör, Ügyelet-
Kárpáti Monikadráma, tanulásmódszertan, Bevezetés a filozófiába, Dráma és tánc, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Magyar irodalom, Magyar irodalom (dráma), Magyar nyelv, Magyar nyelv és irodalom, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Tánc és dráma, Önismeret9.B
Keczkó PálErkölcstan-
Kinde OrsolyaSzakkör, Testnevelés és sport, Testnevelés és sport (tánc), Testnevelés-Emelt szintű oktatás, Tömegsport, Ügyelet-
Kisné Dancsa KatalinEgyéni vagy csoportos foglalkozás, Sport, Szakkör, Testnevelés és sport, Testnevelés és sport (tánc), Tömegsport-
Kopacz MáriaDifferenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Matematika, Matematika-Emelt szintű oktatás, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Tehetséggondozás - Matematika, Ügyelet10.A
Koudela Judittársadalmi és állampolgári ismeretek, Bevezetés a filozófiába, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Emberismeret és etika, Hon- és népismeret, Magyar irodalom (dráma), Magyar nyelv, Magyar nyelv és irodalom, Magyar nyelv és irodalom, Magyar nyelv és irodalom (dráma), Magyar nyelv és irodalom-Emelt szintű oktatás, Nem szakrendszerű oktatás - Magyar nyelv és irodalom (dráma), Osztályfőnöki óra, Szakkör, Tanulószoba, Történelem, Történelem, Történelem és állampolgári ismeretek (hon és népismeret), Történelem és állampolgári ismeretek (hon és népismeret), Történelem-Emelt szintű oktatás, Ügyelet12.A
Kovács EtelkaDifferenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Francia nyelv, Francia nyelv-Emelt szintű oktatás, Magyar irodalom, Magyar nyelv, Magyar nyelv és irodalom, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Ügyelet9.C
Kovács Orsolya-
Könyves ZoltánnéDifferenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Napközi foglalkozás, Szakkör, Tanulószoba, Ügyelet-
Marton Évatársadalmi és állampolgári ismeretek, Bevezetés a filozófiába, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Emberismeret és etika, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Történelem, Történelem, Történelem-Emelt szintű oktatás, Ügyelet-
Miklóshalmi PéternéAngol nyelv, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Nem szakrendszerű oktatás - Angol nyelv, Osztályfőnöki óra, Szakkör7.A
Nagy AndreaErkölcstan-
Nagy-Balássy AnnaDifferenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Környezetismeret, Magyar irodalom, Magyar nyelv, Magyar nyelv és irodalom, Magyar nyelv és irodalom, Matematika, Napközi foglalkozás, Osztályfőnöki óra, Rajz és vizuális kultúra, Szakkör, Technika és életvitel, Testnevelés és sport, Ének-zene, Ügyelet4.B
Németh MariannAngol nyelv, Angol nyelv C, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Szakkör-
Neumann-Rédei EdinaDifferenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Magyar irodalom, Magyar nyelv, Magyar nyelv és irodalom, Magyar nyelv és irodalom-Emelt szintű oktatás, Német nyelv, Német nyelv-Emelt szintű oktatás, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Ügyelet12.B
Nyerges Attilánééletvitel és gyakorlat, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Informatika, Informatika-Emelt szintű oktatás, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Tanulószoba, Technika, Technika és életvitel9.A
Ódor MargóErkölcstan-
Oszkóné Simon Ildikóéletvitel és gyakorlat, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Erkölcstan, Környezetismeret, Magyar irodalom, Magyar nyelv, Magyar nyelv és irodalom, Matematika, Osztályfőnöki óra, Rajz és vizuális kultúra, Szakkör, Technika, Technika és életvitel, Testnevelés és sport, Vizuális kultúra, Ének-zene, Ügyelet2.A
Pánger AndreaGyógytestnevelés, Testnevelés és sport, Testnevelés és sport (tánc), Tömegsport-
Pereszlényi ViktorDifferenciált foglalkozás, Napközi foglalkozás-
Pergerné Kállay Krisztinatársadalmi és állampolgári ismeretek, Bevezetés a filozófiába, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Emberismeret és etika, Földrajz, Földrajz-Emelt szintű oktatás, Hon- és népismeret, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Természetismeret, Történelem, Történelem, Történelem-Emelt szintű oktatás, Ügyelet5.A
Péter ZitaAngol nyelv, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Szakkör, Ügyelet-
Petőné Kenéz JúliaEgyéni vagy csoportos foglalkozás, Sport, Szakkör, Testnevelés és sport, Tömegsport, Ügyelet-
Racskó RóbertRendszergazda-
Rácz KrisztinaAngol nyelv, Angol nyelv-Emelt szintű oktatás, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Szakkör, Tanulószoba, Ügyelet-
Reich MáriaDifferenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Fizika, Informatika, Matematika, Szakkör, Tanulószoba-
Riemerné Rádi JuditEgyéni vagy csoportos foglalkozás, Sport, Szakkör, Testnevelés és sport, Testnevelés és sport (tánc), Testnevelés-Emelt szintű oktatás, Tömegsport-
Rókusfalvy OrsolyaDifferenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Napközi foglalkozás, Szakkör, Ügyelet-
Rudolfné Liszkai AdriennDifferenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Német nyelv, Német nyelv-Emelt szintű oktatás, Szakkör, Ügyelet-
Schlettné Schláth RékaAngol nyelv, Angol nyelv-Emelt szintű oktatás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Magyar irodalom, Magyar irodalom (dráma), Magyar nyelv, Magyar nyelv és irodalom, Magyar nyelv és irodalom-Emelt szintű oktatás, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Tánc és dráma-
Sebestyén Istvánnééletvitel és gyakorlat, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Erkölcstan, Környezetismeret, Magyar irodalom, Magyar nyelv, Magyar nyelv és irodalom, Matematika, Osztályfőnöki óra, Rajz és vizuális kultúra, Szakkör, Technika, Technika és életvitel, Testnevelés és sport, Vizuális kultúra, Ének-zene, Ügyelet3.A
Simon Réka-
Siró Zsófiatársadalmi és állampolgári ismeretek, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Francia nyelv, Francia nyelv-Emelt szintű oktatás, Szakkör, Történelem, Ügyelet-
Skolnik László NorbertRendszergazda-
Sólymosné Hirsch ErikaBiológia és egészségtan, Biológia-Emelt szintű oktatás, Biológia-egészségtan, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Osztályfőnöki óra, Szakkör11.D
Szabóné Demeter GyörgyiDifferenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Fizika, Matematika, Matematika-Emelt szintű oktatás, Szakkör, Tehetséggondozás - Matematika-
Szakácsi EszterDifferenciált foglalkozás, Dráma és tánc, Magyar irodalom, Magyar irodalom (dráma), Magyar nyelv, Magyar nyelv és irodalom, Magyar nyelv és irodalom, Magyar nyelv és irodalom (dráma), Magyar nyelv és irodalom-Emelt szintű oktatás, Mozgóképkultúra és médiaismeret, Napközi foglalkozás, Szakkör, Tanulószoba, Ügyelet-
Szekeres ViolaDifferenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Napközi foglalkozás, Szakkör, Ügyelet-
Szentesiné Vida EnikőBevezetés a filozófiába, Emberismeret és etika, Magyar irodalom, Magyar irodalom (dráma), Magyar nyelv, Magyar nyelv és irodalom, Nem szakrendszerű oktatás - Magyar, Osztályfőnöki óra-
Szuhai KláraAngol nyelv, Angol nyelv C, Angol nyelv-Emelt szintű oktatás, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Szakkör-
Timár MihálySport, Szakkör, Testnevelés és sport, Testnevelés és sport (tánc), Tömegsport-
Tóth BenceDifferenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Fizika, Matematika, Szakkör-
Tóth KingaAngol nyelv, Angol nyelv C, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Tanulószoba, Ügyelet11.C
Törökné Csörgő JuditDifferenciált foglalkozás, Kémia, Kémia-Emelt szintű oktatás, Matematika, Matematika-Emelt szintű oktatás, Szakkör-
Tőzsér Máriatársadalmi és állampolgári ismeretek, Bevezetés a filozófiába, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Emberismeret és etika, Földrajz, Hon- és népismeret, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Történelem, Történelem, Történelem-Emelt szintű oktatás-
Urbán ZsuzsannaDifferenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Művészetek, Nem szakrendszerű oktatás - Rajz, Osztályfőnöki óra, Rajz és vizuális kultúra, Rajz és vizuális kultúra-Emelt szintű oktatás, Szakkör, Tanulószoba, Vizuális kultúra, Ügyelet-
Varga BettiBevezetés a filozófiába, Differenciált foglalkozás, Dráma és tánc, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Emberismeret és etika, Magyar nyelv, Magyar nyelv és irodalom, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Tánc és dráma-
Varga ZsuzsannaEgyéni vagy csoportos foglalkozás, Környezetismeret, Szakkör, Tanulószoba, Természetismeret, Ügyelet-
Zerényi IldikóDifferenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Napközi foglalkozás, Szakkör, Ügyelet-
Zerkovitz ZsuzsannaDifferenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Informatika, Informatika-Emelt szintű oktatás, Információkezelés, Matematika, Matematika-Emelt szintű oktatás, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Ügyelet6.B
Naptár
2018. október
h k s c p s v
« Sze    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031