A  IV.kcs-os fiúk megnyerték a tavaszi kerületi labdarúgó bajnokságot.

A csapat tagjai: Joó Botond Huszár Tamás Rácz Bence Farkas Dominik Ernyei Tamás Molnár Balázs Varga Máté Bélteki Bence Marosi Mát Znamenák Bence

Iskolánk tanulói a kerületi atlétikai diákolimpián eredményesen szerepeltek.

 

Kerületi egyéni összetett bajnokok:

Mácsai Zsanett      10.a I. hely Bartalos Gergely 10.c I. hely Fasrkas Dominik  8.a II. hely Förster Nikolett 12.b III. hely Joó Laura 10.c III. hely

 

 

Csapatban az V. korcsoportos lányok II. helyezést értek el: Mácsai Zsanett 10.a Joó Laura 10.c Molnár Alexandra 10.c Szolcsányi Réka  9.c Pék Emese 9.c

A fiú V.korcsoportos csapat III. helyezést ért el.

Margitfalvi Márk 10.a Stieber Bence 9.a Báder Antal 10.b Molnár Rafael 10.b Földi Dániel 10.b

Gratulálunk a diákoknak !

Bővebben »

Pénzügyi nap – OTP Fáy András Alapítvány

2015.04.16., csütörtök 9.10-12.45

Résztvevő osztályok:

5.a, 5.b, 6.a, 8.a

3 tréner szakember jön iskolánkba és forgószínpadszerűen tartják a foglalkozásokat 3 helyszínen az egyes osztályoknak!

Bővebben »

A kerületi labdarúgó bajnokságon a III. (5.B) korcsoportos fiúk 3. helyezést szereztek.

Gratulálunk a csapatnak !

Csapat tagjai:

Léber Zalán Kaposi Balázs Kalmár Donát Iványi Domonkos Dombi Máté Czibula Csaba Kelemen Szabolcs Pinczés-Balog Bencze Tóth Kristóf

A kerületi labdarúgó bajnokságon az I. korcsoportos fiúk 2.A osztály 3. helyezést értek el ! Gratulálunk !

Csapat tagjai:

Barta Domonkos Hajdu Benett Horváth-Koutny Barnabás Iványi Tibor Keszthelyi Domonkos Mikics Péter Tzvetkov Iván Woynárovich Gergely

Lányok:  IV. helyezés

Özkök Irem

Gál Gyöngyvér

Kocsis Diána

Schien Andrea

 

Fiúk: II. helyezés

Marosi Máté

Rácz Bence

Csapó Botond

Ernyei Tamás

Farkas Dominik

Pataky Tamás

Versenyeredményeink

Csörnyei Géza 12. a osztályos tanuló

  • I. helyezést ért el a Nemzetközi Csillagászati Diákolimpia magyarországi válogatóján
  • Az OKTV Matematika II. fordulójába jutott.

 

A 2014-2015-ös tanévben a következő szép eredmények születtek a Kerületi Informatika Alkalmazói Versenyen:

  • Komplex I. (5-6.osztály) kategória: I. helyezés: Fórizs Botond 5.a
  • Grafika II. (5-6.osztály) kategória: : II helyezés: Gerzsényi Levente 5.a, III. helyezés: Koszik Nóra 5.a
  • Szövegszerkesztés II. (7-8.osztály) kategória: II. helyezés: Migléczi Boróka 8.a

 

Gratulálunk!

Naptár
2020. január
h K s c p s v
« dec    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031