A Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium

2022/2023-as tanévre megválasztott SZMK képviselői

 

OsztályKépviselő nevee-mail címe
1.aHudomel Zsófiazsofiahudomel@gmail.com
1.aSzalai Ágnesagi.szalai@gmail.com
1.bOlijnék Zsanettolijnekzsanett1993@gmail.com
1.bSágody Nórasagody13@gmail.com
2.aVissy Balázs Nándorbalazs.vissy@yahoo.com
2.aCsáti Andreaandrea.csati@gmail.com
2.bSchumacher Katalinschumacher.katalin@gmail.com
2.bBalázs Eszteralinka.eszter.balazs@gmail.com
3.aBálint Zsuzsannabalintzsuzsibo@gmail.com
3.aEntz-Viszlai Szandraszandra.viszlai@gmail.com
3.aBalázs Eszteralinka.eszter.balazs@gmail.com
3.bVégvári Zsófiavegvari.zsofia@gmail.com
3.bPatai Nikolettnikolettpatai@gmail.com
4.aPletserné Dr. Jung Andreajungandi@hotmail.com
4.aSzabó Évaszaboevi.paty@freemail.hu
4.bDr. Papp Zsófiadrpappzsofia@gmail.com
4.bDr. Boskovitz Beátadr.beata.boskovitz@gmail.com
5.aHudomel Zsófiazsofiahudomel@gmail.com
5.aNacsa Andreaandrea.nacsa@gmail.com
5.bZávodszky Dórazdora@me.com
5.bKreitner Évakreiterevi@gmail.com
6.aSzalay Ágnesagi.szalai@gmail.com
6.aVissy Balázsbalazs.vissy@yahoo.com
6.bPetren Bettinabettina_petren@yahoo.com
6.bSzakolczay Máriamariaszakolczay@gmail.com
7.aOrvos Péterné Szeremi Juditorvos.szeremi.judit@gmail.com
7.aCsernák Antóniaantoniaczernak@yahoo.com
7.bTibenszky Mónika Alízmonilisa@felelosszulokiskolaja.hu
7.bSzabó Ildikószaboildi1@icloud.com
8.aLeib Csillacsilla.leib@gmail.com
8.aHonvéd Henriettahonvedhenriette@gmail.com
8.bdr. Papp Zsófiadrpappzsofia@gmail.com
8.bSótonyi Péterpeter@sotonyi.com
OsztályKépviselő nevee-mail címe
9.aDr. Nagy Edina Beatrixdr.nagy.edina.beatrix@gmail.com
9.aKiss Beátakissbea333@gmail.com
9.bReményikné Demeter Anikódalilazsofi@gmail.com
9.bMatula Tündematula.tundi@gmail.com
9.bSzécsényiné Gráf Juditgraf.judit12@gmail.com
9.nyVasasné Vukovics Anitavasascsalad@icloud.com
9.nyProkopy Mónikamonika.prokopy@gmail.com
9.cCsefkóné Végh Mónikacsvmonika@freemail.hu
9.cPusztaszeriné Elek Hajnalkapusztaszerine@biatv.hu
10.aPolgár Patríciaegy234567@gmail.com
10.aHimer Juliannajudacsebo@gmail.com
10.aSteiner Krisztakriszta.steiner@gmail.com
10.bPóka Zsófiapokazsofi@gmail.com
10.bHadnagy Józsefhadnagyjozsef@t-online.hu
10.cDr. Lipp Veronikalippvera@gmail.com
10.cAuguszt-Arató Augusztalangusztareggelire@gmail.com
11.aKerényi Rékareka.kerenyi@gmail.com
11.aKovács Erikaeria.kovacs@gmail.com
11.bFaur Anettnetti.faur@gmail.com
11.bHankó Mariannahankomarianna@gmail.com
11.cBencsik-Gera Barbaragerabarbara1@gmail.com
11.cKoczó Leventemobile.koczol@gmail.com
12.aSzabó Évaszaboevi.paty@gmail.com
12.aMonek Zsuzsannamonek.zsuzsanna@gmail.com
12.bÁrki Katalinkatalinarki@gmail.com
12.cVárday Dorottyavardayd@gmail.com
12.cZsigmond Dóradora.zsigmond@gmail.com