A Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium

2021/2022-es tanévre megválasztott SZMK képviselői

 

OsztályKépviselő nevee-mail címe
1.aVissy Balázs Nándorbalazs.vissy@yahoo.com
1.aCsáti Andreaandrea.csati@gmail.com
1.bDr. Schumacher Katalinschumacher.katalin@gmail.com
1.bBalázs Eszter Alinkaalinka.eszter.balazs@gmail.com
2.aBálint Zsuzsannabalintzsuzsibo@gmail.com
2.aEntz-Viszlai Szandraszandra.viszlai@gmail.com
2.bVégvári Zsófiavegvari.zsofia@gmail.com
2.bPatai Nikolettnikolettpatai@gmail.com
3.aPletserné Dr. Jung Andreajungandi@hotmail.com
3.aSzabó Évaszaboevi.paty@freemail.hu
3.bDr. Papp Zsófiadrpappzsofia@gmail.com
3.bDr. Boskovitz Beátadr.beata.boskovitz@gmail.com
4.aHudomel Zsófiazsofiahudomel@gmail.com
4.aNacsa Andreaandrea.nacsa@gmail.com
4.bKármán Gyöngyigyongyi.karman@gmail.com
4.bKurucz Veronikakurucz.veru@gmail.com
5.aSzalay Ágnesagi.szalai@gmail.com
5.aVissy Balázsbalazs.vissy@yahoo.com
5.bPetren Bettinabettina_petren@yahoo.com
5.bSzakolczay Máriamariaszakolczay@gmail.com
6.aOrvos Péterné Szeremi Juditorvos.szeremi.judit@gmail.com
6.aCsernák Antóniaantonia.csernak@yahoo.com
6.bTóth-Valent Viktóriatothvalent.viktoria@gmail.com
6.bTibenszky Mónika Alízmonilisa@felelosszulokiskolaja.hu
7.aBalthazár Zsófiazsbalthazar@yahoo.com
7.aFrecot Emesefrecot.emese@gmail.com
7.bdr. Papp Zsófiadrpappzsofia@gmail.com
7.bSótonyi Péterpeter@sotonyi.com
8.aKerényi Rékareka.kerenyi@gmail.com
8.aMatula Tündematula.tundi@gmail.com
8.bMartonné dr. Gulyás Fruzsinadrgulyasfruzsina@t-online.hu
8.bLipp Veronikalippvera@gmail.com
OsztályKépviselő nevee-mail címe
9.aPolgár Patríciaegy234567@gmail.com
9.aHimer Juliannajudacsebo@gmail.com
9.aSteiner Krisztakriszta.steiner@gmail.com
9.bSzálkai Hajnalkaszalkaihajnalka@gmail.com
9.bCsépai Petracsepaipetra@gmail.com
9.nyCsefkóné Végh Mónikacsvmonika@freemail.hu
9.cDr. Lipp Veronikalippvera@gmail.com
9.cAuguszt-Arató Augusztalangusztareggelire@gmail.com
10.aKerényi Rékareka.kerenyi@gmail.com
10.aKovács Erikaeria.kovacs@gmail.com
10.bFaur Anettnetti.faur@gmail.com
10.bHankó Mariannahankomarianna@gmail.com
10.cKurán Paulapaula.kuran@gmail.com
10.cKoczó Leventemobile.koczol@gmail.com
11.aSzabó Évaszaboevi.paty@gmail.com
11.aMonek Zsuzsannamonek.zsuzsanna@gmail.com
11.bÁrki Katalinkatalinarki@gmail.com
11.cVárday Dorottyavardayd@gmail.com
11.cZsigmond Dóradora.zsigmond@gmail.com
12.aAkacs Beátabiobea0605@gmail.com
12.aBordás Ágnesbordas.agnes613@gmail.com
12.bVitányi Zsuzsaildiko.fabos@gmail.com
12.bFábos Ildikóildiko.fabos@gmail.com
12.cMolnár Marcellmarcell.molnar@lifeplusz.hu
12.cSzabóné Káplár Máriaszkmkft@gmail.com